برای اینکه خانمتان را دیوانه خود کنید از این جملات استفاده کنید
در ادامه این مقاله از آکا,به آموزش جملاتی مردانه خواهیم پرداخت که دل هر زنی را آب می کند و معمولا همسرتان علاقه زیادی دارند که این حرف ها را از دهن شما بشنوند.

این جمله ها را مدام به همسرتان بگویید؛ معجزه میکند

آکاایران: گاهی یک جمله می تواند دل زنی را آب کرده و همسرش را در نظر او بهترین سازد. شما به عنوان یک مرد با سیاست میتوانید جملاتی که زنان دوست دارند بشنوند را بشناسید و از آنها برای جذب کردن و وابسته کردن همسر خود استفاده کنید. اگر شما عشق زندگیتان را پیدا کرده اید و در یک رابطه سالم به سر می برید اما همچنان نمی دانید که چطور خانم خود را تحت تاثیر قرار دهید، در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا, برای شما بهترین جملات که معمولا خانم ها دوست دارند از زبان شوهرشان بشنوند را ارائه کرده ایم.  با ما همراه باشید.

جملاتی که آقایان دوست دارند | آشنایی با موثرترین جملاتی که آقایان دوست دارند

زمانی یکی از سیاست‌مداران آمریکایی، پیرل استراچن، گفت “با کلمات به دقت رفتار کنید، چراکه قدرت تخریبی آنها بیشتر از بمب اتم است.” به همان ترتیب که بمب اتم توانست شهرهای ناکازاکی و هیروشیما را طی یک انفجار اتمی به تلی از خاک تبدیل کند، کلمات نیز می‌توانند به عنوان ابزار تخریب، آسیب زدن و شکستن به کار روند. از سوی دیگر، درست به همان ترتیب که انرژی هسته‌ای می‌تواند برای مقاصد زندگی‌بخش استفاده شود، کلمات خوب نیز می‌توانند ابزاری شفابخش و امیددهنده باشند.

چوب و سنگ می‌توانند استخوان را بشکنند، استخوان در نهایت خوب می‌شود. اما قدرت کلمه به‌قدری است که معمولاً قربانی به‌ندرت آسیب آنچه به او گفته‌اند را فراموش می‌کند. مانند فشردن یک خمیردندان، بیرون آمدن حروف از دهان ساده است، اما پس گرفتنش سخت یا حتی غیرممکن است.

 

کلمات مثبت و زدن حرف هایی که خانم ها دوست دارند بشنوند می‌تواند آن‌قدر به زن اعتمادبه‌نفس دهد که عملکرد او را در خانواده بهبود ببخشد. کلمات محبت‌آمیز پادتن احساس ناامیدی و تردید نسبت به خود و رابطه است. نیرویی است که در زمان احساس منفی، می‌تواند قلب شکسته را ترمیم کند

دوست داری از من چی بخوای؟

علیرغم این که باید به خوبی نیاز های همسرتان را درک کنید، اما گاهی هم به او فرصت دهید تا از نیازهایش بگوید و لذا خوب است گاهی بپرسید که دقیقا از شما چه می خواهد.

کار تو خیلی مهمه

زنان دوست دارند همسرانشان ارزش کار و فعالیت آن ها در خانه را بدانند. لذا بهتر است هر از گاهی به او عنوان کنید اهمیت کار او در مرتب نگه داشتن فضای خانه و به ویژه تربیت فرزندان امر بسیار مهمی است.

تو تنها همدم من هستی

زنان همیشه عاشق این هستند تا عباراتی از همسر خود بشنوند که میزان عشق او را نشان می دهد. شنیدن عبارت تو تنها کس زندگی من هستی، نشان دهنده نهایت عشق و علاقه به همسر است

 

چطور می تونم حمایتت کنم؟

زنان تمایل دارند همسرانشان نیاز های آن ها را درک کنند و در عین حال در جهت رشد و تعالی آن ها انگیزه لازم را ایجاد کنند و به نوعی نقش حمایتی داشته باشند.

من برای خودمون برنامه ویژه ای دارم

زنان گاهی علاقمندند از زبان همسرشان بشوند که یک روز خاص در هفته برای او در نظر گرفته که در کنارهم بگذرانند. خواه صرف شامی باشد که شما خودتان آشپزی کردید و یا صرف شام در بیرون از منزل و یا تماشای یک فیلم در کنار هم. آنچه مهم است اینکه شما قصد داشتید وقت بیشتری را برای در کنار همسرتان بودن در نظر بگیرید.

من تو رو بدون آرایش دوست دارم

گاهی به همسرتان بگویید زیبایی چهره ساده تو را بیشتر از چهره پر آرایشت دوست دارم.

دوست داشتن زن

واقعیت اینه که...

زنان دوست دارند نسبت به صداقت شما اعتماد کافی پیدا کنند، لذا بهتر است بدانید هیچ چیزی همچون صداقت در استحکام زندگی خانوادگی تان موثر نیست.

امروز رو چطور گذروندی؟

زنان تمایل دارند در مورد ماجراهایی که در طی روزداشته اند، با شما صحبت کنند بنابراین گاهی به آن ها فرصت دهید با شما در این رابطه صحبت کنند. در واقع از فشار روحی آن ها کم شده و درکنارتان آرامش می گیرند.

سوال کردن از زن

متاسفم که این مشکل برات پیش اومد

قرار نیست که همه مشکلات همسرتان را شما حل کنید. گاهی هم خوب است به او فرصت دهید تا خودش با مشکلات مواجه شود و فقط بگویید متاسفم این مشکل برایت پیش آمده و در عین حال سعی کنید به او اجازه دهید از احساس خود در این خصوص بگوید.

حس می کنم میتونم به تو همه چیز را بگم

زنان دوست دارند از همسرشان بشنوند که به قدری با او راحت است که می تواند همه چیز را بگوید و این موجب می شود رابطه عمیقی بر مبنای صداقت بین شما و همسرتان شکل بگیرد.

طرز صحبت با زنان

.

می دونی چه چیزی هست که منو عاشقت کرده؟

به گفته یکی از کارشناسان خانواده درمانی زنان اغلب علاقه دارند تا در نظر همسر خود خاص باشند بنابراین سعی کنید با گفتن این عبارت و البته توضیح جزئیاتی با لحن شیرین به ویژگی های خوب او اشاره کنید.

حق با توست

گاهی بهتر است از خودتان تواضع نشان بدهید و چه در بحث حق با او باشد و چه نباشد، به او بگویید حق با توئه. خانم ها عاشق این نوع تواضع شما هستند.

جمله برای همسرم

فوق العاده جذابی

شاید به نظرتان جمله ساده ای باشد، اما به گفته کارشناسان در پشت این جمله منطقی است که در واقع شنیدن آن بر روی میزان اعتماد به نفس همسرتان تاثیر مثبت می گذارد.

ما باهم و در کنار هم هستیم

به گفته روانشناسان زنان مایلند بارها از شما این حس تعهد و همراهی در زندگی را بشنوند و اطمینان خاطر یابند.

حرف خوب به زن

شب فوق العاده ای بود

زنان مایلند در مورد کیفیت رابطه جنسی خود مطمئن شوند بنابراین گاهی از لذت بخش بودن نوع رابطه زناشویی خود هم با او صحبت کنید.

اگه توبخوای می تونیم با هم حرف بزنیم

بهتر است گاهی هم به او فرصتی دهید تا از نیاز های احساسی اش به شما بگوید و با هم در این مورد صحبت کنید.

صحبت با همسر

نه تو اصلا هم چاق به نظر نمیای

زنان حتی در بدترین شرایط زندگی شان هم دوست دارند همچنان زیبا و مطلوب به نظر برسند بنابراین سعی کنید به او دائما نگویید که چاق شدی.

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :