مردان اردیبهشتی همچنین زنانی را میپسندند
زن مورد علاقه ی مرد اردیبهشتی,خصوصیات مردان اردیبهشتی ماهی,خصوصیات مردان اردیبهشتی,خصوصیات مردان اردیبهشتی برای ازدواج,خصوصیات مردان اردیبهشتی ها,ازدواج مرد ارد

آکاآپ: بسیار صادق و صمیمی هستند، ولی نباید توقع ابراز بیش از حد احساسات از آنها داشت. رفتار آنها تا مدتی با شما به یک صورت خواهد بود و تا زمانی که قلباً احساس نکنند میخواهند در کنار شما باشند،تغییر نخواهد کرد هدف واقعی و نهایی مردان اردیبهشت ماهی فردی است که مدت ها با او وقت گذرانده اند و در مورد او تصمیم گرفته اند.آنها عشق خود را با انجام کارهایی که نشانگر احساسات است ابراز می کنند.حفظ امنیت خانه ،بی دغدغه بودن و آرامش آنها نشان از محبت و دوست داشتن در این افراد می دهد .

در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا, تصمیم داریم به معرفی خصوصیات عشقی و ازدواج مردان اردیبهشتی بپردازیم و زنان با خصوصیات اخلاقی مورد علاقه آنان برای ازدواج را معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

چگونه یک پسر خوش تیپ باشیم؟ معرفی جنبه های گوناگون خوش تیپ بودن ...

مرد اردیبهشتی لحظه اي كه عاشق مي شود،تمام خصوصيات زيبايي را كه تا آن زمان مخفي كرده بود،آشكار مي كند.واگر عاشق زني شد،هرگز از او دست نكشيده و تركش نمي كند.اما نبايد از اين مرد انتظار داشت،زماني كه عاشق شماست،سخنان شيرين عاشقانه بيان كرده و شعر خوانده و پي در پي «دوستت دارم» بگويد،زيرا او بسيار كم حرف بوده و احساسات قلبي خود را با عمل و حركات نشان مي دهد.

wisgoon - ویسگون - مراقب شمعدانی هایت باش... اردیبهشت ماه عاشقی ...

 زن مورد علاقه مردان متولد اردیبهشت

همان طور که گفته شد مردان متولد اردیبهشت صبور، آرام و با اقتدار هستند، از همین رو از زنانی با صفات آرامش، عشق، محبت و زنانی که بدانند چگونه قلب مردان خود را بدست بیاورند، بیشتر خوششان می آید. در واقع صبوری مردان اردیبهشت نشان از این نیست که زنی بتواند به او دستور بدهد و یا او را به کاری که نمیخواهد مجبور کند.

 از این رو یک زن در عین زیبایی و دلربایی باید مفهومی از ادب و خرد را داشته باشد که در کنار مرد اردیبهشت خوشبخت باشد. شوخ طبعی و زیبایی از خصوصیاتی هستند که یک مرد اردیبهشتی را به خود جذب میکند اما اعتدال و رعایت ادب در کنار همه این رفتارها میتواند یک زن را در کنار مرد اردیبهشتی همیشگی کند.

 برای یک مرد اردیبهشتی بر طرف شدن نیازهای جنسی بسیار اهمیت دارد و اگر همسری با تمام این صفات را پیدا کند، به طور یقین به او وفادار و متعهد باقی می ماند.

 او به زنانه لباس پوشیدن همسر خود علاقه دارد و دوست دارد که همرش رفتاری زنانه داشته باشد و به معنای واقعی ، زن باشد. در این صورت تبدیل به بهترین شوهر دنیا می شود که در دنیا لنگه نخواهد داشت. 

ازدواج:ء

هيچ يك از متولدين ماه هاي ديگر به اندازه متولد ارديبهشت كه زن مورد علاقه خود را پيدا كرده و با او ازدواج مي كند،خشنود و خرسند نمي شود.زيرا مردان ارديبهشت اگرتحت تأثير ستاره اي ديگر نباشند،در طول عمر خود،فقط يك بار عاشق مي شوند،و در كنار آن زن احساس آرامش و مسرت مي كنند.اين مرد كه ارزش پول را دانسته و به مسائل مادي اهميت زيادي مي دهد،ولي درباره زن مورد علاقه وي،به كلي تغيير عقيده مي دهد.به نظر او هيچ چيزي در دنيا شايسته و لايق،وجود معشوق او و نشانگر عشق و علاقه وي نمي تواند باشد.تمام چيزهاي زيبا و گلچين شده را براي همسرش آورده و از او مي خواهد كه لباس هاي شيك و مدرن پوشيده و آرايش كرده و به بهترين نحو خود را زينت بخشد.

همسران موفق چگونه رابطه ای دارند؟ | بهداشت نیوز

سوالات متداول که در مورد مردان متولد اردیبهشت پرسیده می شود : 

1. رگ خواب مردان اردیبهشت ماه چیست؟ 

مرد اردیبهشت ماه رگ خواب خود را از خانه و خانواده به دست میاورد. زمانی که همسر مرد اردیبهشت ماه متوجه این موضوع بشود قطعاً با فراهم کردن آسایش در خانه رگ خواب مرد اردیبهشت ماه را فراهم کرده است. 

2. خصوصیات بارز مرد اردیبهشتی چیست؟ 

سخت کوشی یکی از بارزترین خصوصیات مرد اردیبهشت ماه است.این مردان از هر روشی برای کار و تلاش برای رسیدن به احساس خوشبختی و شاد کردن اطرافیان استفاده میکند . 

3. زن مناسب مرد اردیبهشت ماهی چگونه فردی است ؟

 زنان صبور و خانه دار که آشپزی خوبی دارند قطعاً میتوانند همسران مناسبی برای مرد متولد اردیبهشت ماه باشند. زیبایی ظاهری آنقدرها برای مردان اردیبهشت ماه مهم نیست که خانه داری و همسر داری زنانی که انتخاب میکنند مهم است.

مردها از چه زن هایی خوششان نمی آید - Delkhoshi.com

رفتار مرد اردیبهشتی با همسر بداخلاق خود 

مرد اردیبهشتی راهکارهای مناسبی برای زن تند خوی خود پیدا می کند، تا حد ممکن با او از خانه خارج نمی شود و در منزل هم کمتر راجع به موضوع جدی و مهمی با وی حرف می زند. اغلب ساعت های خود را در خارج از منزل می گذراند. همسر او می تواند هر جادلش می خواهد برود و هر وقت دلش می خواهد به منزل برگردد.

 اگر از او بپرسید که آیا همسرش را دوست دارد ؟پاسخ مثبت خواهد داد و می گوید :زندگی شان جریان عادی و طبیعی دارد و احترام یکدیگر را حفظ می کنیم .اما این دوری جستن ها تا زمانی که او نداند نسبت به من چه رفتاری باید داشته باشد و نتواند جلوی پرخاشگری خود را بگیرد و بالاخره تا وقتی کاملا درک نکند که کی مرد است و کی زن ، ادامه خواهد یافت. یک چنین سرنوشتی در انتظار تمام زنانی که همسر مرد متولد اردیبهشت می شوند، نشسته است.

 ممکن است با اینکه مرد اردیبهشتی تمام تلاش خود را برای حفاظت از زندگی خود به عمل می آورد ، خود را فردی خوشبخت ندانید.اگر می خواهید چنین موقعیتی بای شما رخ ندهد بهتر است تا سر به سرش نگذارید و با وی لجبازی نکنید.

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :