آیا زن ها مجذوب مردان کچل می شوند؟
 موی سر یکی از عواملی است که بر زیبایی افراد نقش بسزایی دارد. اگر چه ریزش مو، کابوس بزرگ مردان است اما بسیاری از بازیگران، فوتبالیست ها و چهره ها هستند که کچلی

 موی سر یکی از عواملی است که بر زیبایی افراد نقش بسزایی دارد. اگر چه ریزش مو، کابوس بزرگ مردان است اما بسیاری از بازیگران، فوتبالیست ها و چهره ها هستند که کچلی آنها نتوانسته ذره ای از شهرتشان بکاهد. 

افشان | اجتماعی،موفقیت و روانشناسی

مردانی که مجبورند با کچل شدن به تدریج خودشان کنار بیایند، خيلي نگران این هستند که در نظر جنس مخالفشان چه اتفاقی برای ظاهر آن ها می افتد. نمیتوان نظر تمامی زنان را برابر تلقی کرد ولی شاید چنانچه نظر بیشترین های زنان را بدانید قدری حیرت کنید.

صادقانه بگوییم اولین چیزی که سبب جذب زنان می شود هیکل مردها و قدرت بدنی آنهاست . این ویژگی حتی بیشتر از موهای سرشان برای زنان اهمیت دارد .

زنان بیشتر به مدل لباس پوشیدن مردها و بوی تنشان نگاه می کنند پس اگر کم مو یا بی مو هستید و سایر خصوصیات زنانه را دارید نگران نباشید و اعتماد بنفستان را از دست ندهید زیرا زن ها مردهای کچل را دوست دارند. همه اینها برای آنها مهم است.

 با اینکه جذابیت ظاهری نقش مهمی برای تاثیر اولیه روی آدم ها دارد اما مهمترین چیز و جذاب تری چیز برای یک مرد داشتن اعتمادبه نفس، ظاهری خوب و مرتب و رفتار مناسب است.

کچل خوشتیپ باشید نه بی موی بد استایل،| آموزشگاه آرایشگری جهان مو

در 25 درصد از مردان روند ریزش مو از سن 30 سالگی شروع می شود و آن ها رفته رفته موهایشان دچار ریزش می شود. اولین ریزش موها در مردان به علت روند کاهش موی شقیقه آغاز می شود و آنگاه موهای  نقاط ديگر را هم درگیر می کند و در برخی از موارد تاآنجا پیش میرود که سبب کچل شدن مردها شود.

آقایان کچل خيلي نگران این مسئله هستند که جنس مخالفشان در خصوص کچل بودن آن ها چه فکر می کند مخصوصا چنانچه هنوز مجرد باشند، این مسئله میتواند در متاهل شدن آن ها هم اثر بگذارد.

کچل ها چی بپوشند

آیا زن ها مجذوب مردان کچل می شوند؟ 

خانم ها نظرات متقاوتی در خصوص این مسئله دارند ولی درصورتی که نظر اکثریت خانم ها را ببینید متعجب می شوید. پیش از هر چیزی باید بدانید زنان ظاهربین بسیار زیاد هستند برای این که انسانها را طبق معیارهای ظاهری آن ها انتخاب می کنند. مطمئنا اصلاً دوست ندارید با این زنان رو به رو شوید، پس نظر این خانم ها باید برای شما بی ارزش باشد.

برای اکثر زنان مردان اولویت های خاصی مد نظر دارند و آن ها به مردان قد بلند با پوست و موی تیره، مردان پرمو با ظاهر ورزشکاری، مردان اندیشمند و با هوش بیشتر متمایل هستند. همان طور که برای مردان خصوصیات ظاهری اهمیت دارد برای زنان هم این ویژگی ها با اهمیت است ولی نظر زنان در خصوص کچلی مردان چیست؟

هر چه اشخاص بیشتر فکر کنند به طبع درامد بالاتر، زندگی بهتر و شانس کاری بیشتری خواهند داشت. پس میتوان این را باور داشت که مردان کچل موفق تر هستند. این مسئله مهم حقیقت دارد. این اصطلاح که مردان کچل همسرهای زیباتری دارند، بسیار زبانزد است. چنانچه بتوان به فکر جهت داد سبب درآمدزایی و موفقیت های شگفت انگیزی می شود.

 

خواننده معروف کچل کرد+عکس - پندار آنلاین

مردان کچل چگونه میتوانند برای زنان جذاب تر باشند؟

زنان بسياري هستند که به موهای طرف مقابلشان اهمیتی نمی دهند پس بهتر است به تقویت دیگر خصوصیت های مثبتتان بپردازید و وقت بیشتری را صرف ورزش کردن، رسیدگی به شرایط لباس پوشیدنتان کنید.

نکته مهم دیگری که در مورد مردان کچل وجود دارد این است که بعضی از این مردان موهای خویش را از یک طرف به طرف ديگر سرشان شانه می زنند و یک وضعیت نا زیبایی به صورت خویش می بخشند.

برای مجذوب  کردن زنان و جذابیت بیشتر ظاهرتان قدری رسیدگی میتواند حتی بدون داشتن مو تغيير شگرفی در جذابیت شما ایجاد کند.مردان کچل باید با مشاوره با ارایشگر خویش، موهای باقی مانده خویش را خيلي کوتاه بتراشند یا از سبک ها و مدل های جذاب و جدید ديگر استفاده کنند تا با وجود کچل بودن برای خانم‌ها جذاب به نظر برسند.

در حقیقت این نگاه که مردان کچل جذاب نیستند از پایه و اساس اشتباه است و مردان بدون مو و کچل هم می توانند خوش تیپ و جذاب به نظر بیایند و حتی بتوانند به لیدرهایی کاریزماتیک در مجموعه ی خود تبدیل شوند.

یک: مرد کچل جذابیّتش را از دست نمی دهد
با وجود از دست دادن مو مردان کچل راز جذابیّت و خوش تیپی خود را خوب می دانند. بسیاری از ستارگان مطرح جهانی هستند که با وجود نداشتن مو بسیار خوش تیپ و جذابند.

دو: هورمون های مردانه، برتری بیولوژیک
بعضی از پژوهش ها نشان می دهد که کچلی در مردان نتیجه افزایش هورمون های مردانه است؛ به عبارتی دیگر مرد کچل می تواند جذابیّت بیشتری برای جنس مخالف داشته باشد.

سه: قدرت و تسلط؛ صفت های مردانه
مسئله فقط بیولوژیک و هورمون های مردانه نیست. وقتی به ویژگی های شخصیتی چنین مردانی بنگریم، درمی یابیم که میان صفت های مردانه و کچلی رابطه تنگاتنگی وجود دارد. براساس پژوهش های انجام شده مردان با چنین شکل ظاهری قدرت بالاتری در رهبری جمع و موفقیت های شغلی دارند؛ به علاوه می توانند اعتماد زنان را زودتر جلب کنند.

 


چهار: جلب اعتماد مردم
بر پایه چندین پژوهش انجام شده از نظر بسیاری از مردم مردان کچل قدرت بیشتری دارند و می توانند همه امور را تحت سلطه خود درآورند. به علاوه از نظر آنها این مردان برای به دست گرفتن موقعیت های راهبردی مناسب ترند.


پنج: با ته ریش فوق العاده می شوند
ریش از جمله گزینه های پیش روی چنین افرادی است. آنها با گذاشتن ریش می توانند مقدار مناسبی از مو را در چهره ی خود داشته باشند. توصیه کارشناسان مُد به مردان کچل این است که برای جذاب تر به نظر رسیدن و بالا رفتن اعتماد به نفس ته ریش بگذارند به این معنا که از زدن کامل ریش و یا گذاشتن ریش خیلی بلند امتناع کنند. برای مثال فردی که کچل است و ریش بلندی دارد شاید موضوع بحث افراد زیادی شود و یا بالعکس.


شش: راه حل آسان و جذابیّت بیشتر
اگر کچلی سر شما را در می نوردد بهتر است که از آن نترسید بلکه با آن مواجه شوید! اگر بخشی از موهای سرتان ریخت پس همه آن موهای باقی مانده را هم که بر روی سرتان خودنمایی می کنند را بزنید و خودتان را از شر همه آنها خلاص کنید. سعی نکنید با ژل زدن و برگرداندن موهای سر روی قسمت های کچل آنها را پنهان کنید و آن چند تار مو را روی سرتان بمالید چون در وهله اول جذابیتتان را از دست می دهید و دوم اینکه کچل بودن عیب نیست بلکه یک مزیّت است.

 


هفت: با عینک آفتابی بهترین شوید
سر سفید بدون مو, ریش کوتاه شده کم پشت، طبیعتاً به یک عینک آفتابی احتیاج دارید تا شما را به ستاره شماره یک مُد تبدیل کند. تا به حال به ستاره های هالیوود دقت کرده اید؟! آنها به خوبی چنین فرمولی را درک کرده و از آن استفاده می کنند.

 


هشت: کلاه را فراموش نکنید
کلاه های مردانه شما را جذاب تر می کنند. تجربه نشان داده کلاه, مردان کچل را زیباتر نشان می دهد و چهره منحصر به فردی به آنان می بخشد.

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :