چطور لباس عروس مناسب را انتخاب کنیم؟
در اینجا ما نکات کلیدی را برای بهترین انتخاب برای شما گردآوری کرده ایم...

آکاایران: چطور لباس عروس مناسب را انتخاب کنیم؟

آکاایران: انتخاب لباس عروس شاید به نظر خیلی سخت باشد، با آن همه مدل های موجود در بازار اگر ندانید چه چیزی مناسب شماست نمی توانید انتخاب درستی داشته باشید، در اینجا ما نکات کلیدی را برای بهترین انتخاب برای شما گردآوری کرده ایم:

_ اول از همه بودجه خود را برای خرید لباس عروس تعیین کنید

قبل از تعیین بودجه، هرگز سراغ لباس های گران قیمت نروید چون بعدا یا مجبور می شوید پول خیلی زیادتری خرج کنید یا از خرید خود راضی نخواهید بود.

 

_ مجلات مختلف عروس، مزون های لباس عروس، سایت های مخصوص عروسی و... همه را نگاه کنید تا یک ایده خوب در رابطه با لباس تان پیدا کنید

در قدم اول شما باید بدانید چگونه لباسی می خواهید: یک لباس کلاسیک یا مدرن آستین دار یا...

_ در این مرحله شرایط اتاق عقد خود را نیز در نظر بگیرید، یادتان نرود زمان و فصل عروسی شما نیز در مدل لباس شما موثر است.

_ اندام خود را در نظر بگیرید

مهم نیست که شما لاغر هستید یا چاق! قد کوتاه هستید یا قد بلند! به هر حال مدل مناسب شما یافت خواهد شد که شما را زیبا و جذاب کند. مهم این است که قبل از اقدام به خرید به این موضوع فکر کنید که معمولا چه مدل لباس هایی با اندام شما تناسب دارند؟ هنگام خرید، این موارد را با فروشنده در میان بگذارید.

_ رنگ پوست خود را در نظر بگیرید

طرح های کلاسیک در رنگ های سفید، کرم، نباتی و ... وجود دارند. اخیرا رنگهایی مثل قرمز و آبی نیز وارد بازار می شوند. پس اصرار به انتخاب رنگ سفید خالص نداشته باشید. مخصوصا اگر رنگ پوست شما هم سفید است. از فروشنده بخواهید به شما در انتخاب رنگ مناسب کمک کند. لباسی انتخاب کنید که شما را سرخ و گرم نشان دهدنه مانند یک روح!

_ قبل از اینکه به خیاط خود سفارش لباس عروسی دهید، حتما به همراه یک دوست یا مادرتان نمونه لباس عروس های خیاط را ببینید

حتما چه در مرحله پرو چه در مرحله انتخاب خیاط از نظرات فرد دیگری مثل مادر یا دوست مشورت بخواهید.

_ هنگام انتخاب لباس مدل های مختلف را حتما پرو کنید؛ ممکن است مدلی را که فکر می کنید به شما نمی آید، وقتی می پوشید فوق العاده زیبا باشد.

_ در تصمیم گیری به هیچ وجه عجله نکنید

اگر از لباسی خوش تان آمد، برای خرید آن عجله نکنید. بهتر است یک یا 2 روز درباره آن فکر کنید و بعد لباس را بخرید.

_ اگر لباس ایده آل خود را پیدا کردید و خریدید به هیچ وجه دیگر لباس ها را پرو نکنید. بعد از خرید لباس می توانید به سراغ خرید کفش و... بروید.

چنانچه این نکات را در نظر بگیرید ، قطعا بهترین و مناسب ترین لباس را انتخاب خواهید کرد. توجه به این نکات فارغ از اینکه قصد دارید لباس عروسی خود را به خیاط سفارش دهید و یا اینکه حاضر و آماده بخرید ، کمک زیادی به شما خواهد کرد.

گردآوری: آکا ایران

منبع :

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :