پیشنهاد جذاب برای خرید کادو به همسر باردار
گر می خواهید برای زنان باردار، یک هدیه زیبا برای بخرید، اما نمی دانید که چه چیزی بخرید، ما به شما کمک خواهیم کرد. در این قسمت، فهرستی از کارهای منحصر به فردی را

 

31 مورد از بهترین هدایا برای زنان باردار با قیمت مناسب

آکاایران: بعضی ها رسم دارند وقتی خانمی باردار میشود برای چشم روشنی برای او کادو بگیرند، مخصوصا اعضای نزدیک خانواده و همسر، همچنین آقایان وقتی از همسرشان می‌شنوند که قرار است پدر شوند، بسیار خوشحال می‌شوند و برای تشکر از همسرشان اقدام به خرید کادو برای همسر باردارشان می کنند، اما نمی دانند که چه کادویی برای او بخرند که او را خوشحال کند.

درخرید و انتخاب هدیه زن باردار باید تبحر و تجربه کافی داشته باشید و با خرید کادو مناسب، این حس را به طرف مقابل القا نمایید که همواره به فکر او هستید و سلامتی وی تا چه اندازه برای شما مهم می باشد. معمولا وظیفه همسر چنین زنانی در طی این دوران بیشتر از قبل شده و باید توجه کافی را به همسر خود نشان دهند، تا به او در ادامه این دوران لذت بخش کمک نموده و قوت قلبی باشد.

زن باردار زیبا مادر و حاملگی انتظار نوزاد زن مبارک با شکم بیش از هدیه  ولنتاین بالن قلب جدا شده بر روی زمینه سفید 1401078

ما در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا، لیستی از هدایایی را که می توانید در این دوران برای خانم های باردار تهیه کنید و به آنها کادو دهید را به شما معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

گردن بند و پلاک

یک گردن بند همراه با یک پلاک زیبا باع می شود او احساس زیبا بودن داشته باشد، حتی زمانی که به دلیل مشکلات بارداری دچار استرس است. یک گردنبد زیبا می تواند او را خیلی شاد و همینطور سبب می شود شما را بیشتر دوست داشته باشد و از شما قدردانی کند.

خرید و قیمت پلاک بارداری طلا (مادر و فرزند) از غرفه گالری طلای ماهان |  باسلام

 بالش بارداری

زنان باردار معمولا در شیوه خوب خوابیدن مشکل دارند، به ویژه هنگامی شکم شان بزرگ تر می شود. پس خرید بالش ویژه زن باردار می تواند امکان راحت خوابیدن را برای آن ها به وجود آورد و آن را بهتر کند. این بالش می تواند در لیست شما اولین وسیله باشد، چون بیش ترین کمک را در شیوه درست خوابیدن به مادر می کند و هم مادر و هم بچه را خوشحال نگه می دارد. آرامش بخش است و تکیه گاه شکم، کمر، گردن و باسن خانم های باردار است.

31 مورد از بهترین هدایا برای زنان باردار با قیمت مناسب

لباس بارداری

لباس بارداری یا کارت هدیه خرید لباس بارداری یک هدیه مناسب در این دوره است. همچنین می توانید مادر باردار را به فروشگاه برده و به او اجازه دهید تا لباس هایی را انتخاب کند که باعث زیبایی و شیک شدن او می شود. یک لباس مناسب می تواند روحیه او را تقویت کرده و باعث احساس شادی او شود.

بهترین هدایا برای زنان باردار

این هدیه از چه نظر مناسب است؟ این لباس ها فوق العاده راحت، سبک و کم وزن هستند و از پارچه های نرمی ساخته می شوند و به زنان باردار احساس خوبی می دهند.

 

صندلی های گهواره ای (تکان خور) یا چرخ دار

اگر قیمت این وسیله برای شما اهمیتی ندارد، می توانید یک صندلی گهواره ای راحت و نرم را برای او خریداری کنید. یک صندلی گلایدر همراه با جا پا برای او خریداری کنید که یک مکان راحت را برای نشستن او فراهم می کند.

هدیه عالی برای مادران باردار

این هدیه از چه نظر مناسب است؟ مادر باردار از خرید چنین صندلی راحتی از شما قدردانی می کند.

دمپایی راحت

با بالا رفتن وزن مادرها در دوران بارداری و ورم بیش تر، امکان دارد که آن ها درد شدیدی را در پاهایشان حس کنند. در این مدت، استفاده از کفش های پاشنه بلند و صندل های پاشنه دار، موردهای مناسبی نیستند و باید یک جفت دمپایی راحت استفاده کرد. همینطور خرید کفش های دستبافت و نرم نیز می تواند در موقع زایمان در بیمارستان مورد مناسبی باشد. این هدیه می تواند درد مفاصل و کمر را بهتر کند.

شکم بند بارداری

خریدن یک شکم بند بارداری یک تکیه گاه برای شکم بزرگ شده مادر باردار در دوران بارداری می شود. یک شکم بند زایمان، به طور کامل شکم  مادر باردار را می پوشاند و شکم و کمر وی را تقویت می کند. شکم بند هایی را انتخاب کنید که از جنس توری مانند انعطاف پذیر ساخته شده و خاص دوران بارداری هستند، چون می توان با آن ها به آسانی نفس کشید و خیلی راحت هستند.

کادو به همسر باردار,هدیه دادن به همسر باردار,لیست هدایا برای همسر باردار

صندلی های گهواره ای یا چرخ دار

چنانچه قیمت این وسیله برای شما مهم نیست، یک صندلی گهواره ای راحت و نرم را برای وی تهیه کنید. یک صندلی همراه با جا پا برای او بخرید که یک جای راحت را برای نشستن او به وجود آورید.

کادو به همسر باردار,هدیه دادن به همسر باردار,لیست هدایا برای همسر باردار

یک سفر پیش از به دنیا آمدن نوزاد

چنانچه می خواهید یک هدیه به همسر باردارتان بدهید که هیچ وقت فراموش نکند، او را با یک مسافرت عاشقانه پیش از تولد کودکتان سوپرایز کنید. جایی را انتخاب کنید که او بیش تر از هر جای دیگری دوست دارد و زمانی را در یک اقامت گاه یا یک هتل بگذرانید. به یاد داشته باشید که در ابتدای بارداری برای این سفر برنامه ریزی کنید، چون امکان دارد در ماههای بعدی بارداری همسرتان اجازه سفر کردن نداشته باشد.

کادو به همسر باردار,هدیه دادن به همسر باردار,لیست هدایا برای همسر باردار

عکس از دوران بارداری

با گرفتن عکس های زیبا از برآمدگی شکم، پوست درخشان و موهای براق همسرتان، به او احساس زیبا بودن می دهید. خاطراتی را ثبت می شود که هر دوی شما از یادآوری آن لذت می برید.

کادو به همسر باردار,هدیه دادن به همسر باردار,لیست هدایا برای همسر باردار

 

 
منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :